Çocuk Oyunları Bebek Şekiller

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.0 MB
  • Version 1.5.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Stork Studio Limited
Çocuklar için üretilmiş olan bu eğitici oyun pek çok çocuğun zihinsel gelişimine büyük destek olacak.

 Çocukların hem eğlenmesini hem de öğrenmesini sağlayan bu muhteşem oyun anne ve babaların da içini rahatlatacak. Çünkü çoğu anne ve baba çocuklarının vaktini en verimli şekilde geçirmesini ister, oyun oynarken bile bir şeyler öğrenmesini ister. Bu da çocukların oyun oynarken bir şeyleri çok kolay öğrenebilmesinden kaynaklanır. Çocuklar oyun yolu ile öğrendikleri bilgileri unutmazlar çünkü öğrendikleri o bilgileri günlük yaşamda da kullanmaya çalışırlar. Bu yüzden bu oyunu oynayan çocuklar artık çok daha bilgili ve bilinçli olacak. Bu oyunda çocuklar şekilleri ve renkleri öğrenecek. Çocukları okula hazırlayan bu muhteşem özelliklere sahip oyun çocuk gelişim uzmanları tarafından da destek görmüştür.

 Bu oyunun içeriği çocukların gelişim özellikleri dikkate alınarak belirlenmiştir. Bu oyunda çocuklar üçgen, kare, dikdörtgen, yuvarlak gibi geometrik cisimleri tanıyacak. Aynı zamanda renkleri de öğrenen çocuklar okula hazırlık yapmış olacaklar. Çocukların gelişim alanlarını destekleyen bu mükemmel oyun onların ilgi ve ihtiyaçlarını da karşılayacak nitelikte. 

 Mükemmel özellikleri olan bu harika oyun ile çocuklar zamanlarını artık çok daha verimli geçirecekler. Bu oyun sayesinde öğrendikleri bilgiler okul zamanında onları rahatlatacak. Siz de bu oyuna sahip olmak istiyorsanız bu oyunu indirmelisiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Vakit kaybetmeden indirin ve çocukların gelişimine siz de yardımcı olun. 

Çocuk Oyunları Bebek Şekiller indir